~ Forums of Enroth ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Forums of Enroth ~

The Enroth diehard fan community
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» [H3SW 0.8.2] Spicy Delivery
Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitimeby DanilaRud015 2024-07-25, 23:37

» ...to XP run...
Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitimeby Darmani 2024-07-18, 21:34

» fheroes2 General Announcements
Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitimeby sirDranik 2024-07-15, 00:28

» Silence of the Siren (HoMM like scifi game)
Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitimeby Sir Albe 2024-07-13, 08:09

» Songs of Silence (HoMM like game)
Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitimeby Blake01 2024-07-07, 21:12

» Lego Heroes of Might & Magic
Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitimeby Blake01 2024-07-07, 21:00

» 5Kings1Ring
Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitimeby GodRage 2024-07-01, 10:33

Poll
Global announcements should be:
Everlasting, 1 for each project.
Polskie powitanie - Page 2 Redbar110%Polskie powitanie - Page 2 Redbar12
 0% [ 0 ]
Temporary, when there is something new to announce.
Polskie powitanie - Page 2 Redbar11100%Polskie powitanie - Page 2 Redbar12
 100% [ 6 ]
Holalala... No idea where the Ultimate artifact is.
Polskie powitanie - Page 2 Redbar110%Polskie powitanie - Page 2 Redbar12
 0% [ 0 ]
Total Votes : 6
Most Viewed Topics
H3SW: General Graphics discussion
Ragoon's Graphics For HoMM3SW
Introduce yourself
H3SW General Discussion
H3SW Map List: Work in progress
H3SW: Dwelling Development
Forum Admins Feed
The Floody Land
Enrothian Fan Art
Heroes III: The Succession Wars v0.8.2 Beta

 

 Polskie powitanie

Go down 
+15
wielkaberta
bosyk
Rubinia
qlczas_PL
Baronus
Thamiar
Maniek123404
Ragoon
Silv
Deltowskyy
Uhm
rrravyn
J. M. Sower
Orzie
Amicus
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Thamiar
Peasant
Peasant
Thamiar


Messages : 3
Quality Points : 0
Registration Date : 2015-08-21

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2016-06-03, 23:16

Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu przeglądam to forum i z niecierpliwoscią przyglądam się rozwojowi moda. Jestem wielkim fanem gry Heroes of Might & Magic, a druga część jest moją ulubioną (Mimo togo, że większość zawsze wybierze 3 Razz )
Niestety moje możliwości graficzne są bardzo ograniczone, więc w ten sposób nie jestem w stanie dołożyć cegiełki, ale jeśli przyda się pomoc programisty, to może będę w stanie jakoś was wesprzeć Smile (Niestety nie mam pojęcia w jakiej technologii pracujecie)
Back to top Go down
Uhm
Vampire
Vampire
Uhm


Messages : 446
Quality Points : 477
Registration Date : 2015-07-17
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2016-06-04, 22:41

Witaj! Smile Ja nie zajmuję się programowaniem, także wiele Ci nie pomogę, natomiast Orzie może ci powiedzieć w tym temacie ciut więcej. Na pewno najwięcej pracy wykonywane jest za pomocą skryptów ERM, Feanor modyfikuje też częściowo sam kod gry. Jeśli chcesz, mogę ich trochę podpytać, na pewno docenią każdą pomoc Polskie powitanie - Page 2 589285140
Back to top Go down
Thamiar
Peasant
Peasant
Thamiar


Messages : 3
Quality Points : 0
Registration Date : 2015-08-21

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2016-06-06, 22:02

Nie znam języka ERM, ale jeśli będą w stanie polecić mi jakieś tutoriale, to zapewne będę mógł jakoś pomóc Smile
Back to top Go down
Baronus
Nomad
Nomad
Baronus


Messages : 64
Quality Points : 1
Registration Date : 2016-06-12

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Witam!   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2016-06-18, 02:36

Wreszcie po dużych problemach się zalogowałem :-) Znakomite forum bo chyba jedyne międzynarodowe z językiem polskim. Warto zatem wesprzeć.
Grę w Heroes II zacząłem nietypowo bo... mobilnie! fheroes2 to moja pierwsza styczność z grą. Nie grałem jeszcze w wersję podstawową! :-):-):-) Gra oczywiście znakomita. Zresztą nie różni się zasadniczo od HIII. A to była moja pierwsza ulubiona gra. HII niewiele jej ustępuje i też jest moją ulubioną. Zatem mam nadzieję na dobrze spędzony czas tutaj :-)
Back to top Go down
Uhm
Vampire
Vampire
Uhm


Messages : 446
Quality Points : 477
Registration Date : 2015-07-17
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2016-06-18, 04:46

Witaj! Parokrotnie się zabierałem za fheroes, przede wszystkim po to, by widzieć na mapie coś więcej niż najbliższy zagajnik Wink, niestety natłok rzeczywistej pracy i rysowanie grafik nie pozwoliły mi ostatecznie pochylić się nad tym silnikiem. Na szczęście zostały jeszcze tylko dwa tygodnie do wakacji i w końcu będę mógł trochę poszaleć z mapami z Project Ironfist, a do tego spróbuję się zmierzyć z kilkoma trudniejszymi scenariuszami z sieci Polskie powitanie - Page 2 3525543374

Mam cichą nadzieję, że w fheroes 2 poprawili AI tak jak to zrobili w Hocie, niestety intelekt przeciwnika komputerowego w H2 pozwalał bez większego trudu wyprowadzić w pole wielokrotnie silniejszego bohatera Razz
Back to top Go down
qlczas_PL
Pikeman
Pikeman
qlczas_PL


Messages : 38
Quality Points : 20
Registration Date : 2016-12-21
Age : 38
Location : Cracow

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2018-03-27, 04:48

Cześć,
jacyś poloniści cisną w moda? Smile
Back to top Go down
Ragoon
Minotaur
Minotaur
Ragoon


Messages : 358
Quality Points : 351
Registration Date : 2016-05-30
Age : 27
Location : Wrocław, Poland

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2018-03-27, 05:12

Cześć, ja Very Happy

Krótko o mnie: Pracuje nad modem od początku czerwca 2016, namierzyłem forum przez stronę moda na facebooku. Zacząłem od poprawiania portretów i potworów, potem doszły budynki na mapę i animacje, główne menu i teraz pracuję nad trzema rysunkami na tło wybierania mapy Smile

Mam 20 lat, interesuję się nauką, grami i rysunkiem/grafiką. Uczę się informatyki i jestem ogromnym fanem serii Dark Souls Wink

________________________
https://www.facebook.com/ragoongraphics/
Back to top Go down
https://www.facebook.com/ragoon97
qlczas_PL
Pikeman
Pikeman
qlczas_PL


Messages : 38
Quality Points : 20
Registration Date : 2016-12-21
Age : 38
Location : Cracow

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2018-03-27, 05:57

Ja się z ponad rok temu zapisałem na testy bo grałem w wersje 2013. Ogólnie pracuje jako QA i też trochę koduje (ostatnio w Javie) ale raczej z modem nie pomogę nic oprócz testów.
W herosy gram wszystkie od zawsze ale 2jeczka będzie moją ulubioną forever, to już raczej z sentymentu.
Dlatego ten mod to dla mnie nie lada gratka Smile
Back to top Go down
Ragoon
Minotaur
Minotaur
Ragoon


Messages : 358
Quality Points : 351
Registration Date : 2016-05-30
Age : 27
Location : Wrocław, Poland

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2018-03-27, 07:00

Ja mam za to mało popularną opinię i największą sympatią dzielę Heroes 5, kupił mnie styl artystyczny, równie bajkowy jak w H2 urok i własne, przemyślane mechaniki :p Niestety gra przeciwko kilku komputerom (np 1vs7) jest niemożliwa, bo obliczanie ich tur trwa potem już po kilkanaście minut.

Heroes 3 jest zaraz po niej, ale styl ma.. po prostu jakiś tam ma, bez szału. Za to grywalnością nadrabia, o wiele szybciej się gra w 2D Wink No a H2 to połącznie powyższych, aczkolwiek najmniej z tej trójki w nią grałem.

Ogrywałem też ostatnio Heroes 7, i była w porządku, ale styl mnie odrzucił. Została jeszcze szósteczka do przetestowania, mam z ostatniego CD-Action kodzik Very Happy

________________________
https://www.facebook.com/ragoongraphics/
Back to top Go down
https://www.facebook.com/ragoon97
Rubinia
Skeleton
Skeleton
Rubinia


Messages : 9
Quality Points : 6
Registration Date : 2018-03-27

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2018-03-28, 03:04

Grałam w 4, 3 i 2. W malejącej kolejności Razz Uwielbiam dwójkę, jej grafika i prostota bardziej do mnie trafiają niż złożoność trójki albo skomplikowane questy czwórki. Szczególnie lubię kampanię podstawową (Wojny o Sukcesję).
Back to top Go down
Ragoon
Minotaur
Minotaur
Ragoon


Messages : 358
Quality Points : 351
Registration Date : 2016-05-30
Age : 27
Location : Wrocław, Poland

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2018-03-28, 14:25

Witaj Rubinia!

Skąd przybywasz? Very Happy

________________________
https://www.facebook.com/ragoongraphics/
Back to top Go down
https://www.facebook.com/ragoon97
Rubinia
Skeleton
Skeleton
Rubinia


Messages : 9
Quality Points : 6
Registration Date : 2018-03-27

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2018-03-28, 20:18

Z naszej pięknej ojczyzny. Konkretnie z Kielc. Internetowo trafiłam na forum przez fanarty wyszukane w Googlach.
Back to top Go down
Ragoon
Minotaur
Minotaur
Ragoon


Messages : 358
Quality Points : 351
Registration Date : 2016-05-30
Age : 27
Location : Wrocław, Poland

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2018-03-28, 22:30

Aktualnie pracuję nad trzema kolejnymi do kolekcji fan artów do moda Wink Mam nadzieję, że razem z moim głównym menu będą małą wizytówką modyfikacji Very Happy

________________________
https://www.facebook.com/ragoongraphics/
Back to top Go down
https://www.facebook.com/ragoon97
Rubinia
Skeleton
Skeleton
Rubinia


Messages : 9
Quality Points : 6
Registration Date : 2018-03-27

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2018-03-28, 23:29

Powodzenia Smile Na pewno to żmudna robota i praca nad detalami.
Back to top Go down
bosyk
Peasant
Peasant
bosyk


Messages : 1
Quality Points : 0
Registration Date : 2018-07-28

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2018-07-28, 00:39

Witam

Wiadomo coś w sprawie moda do h3?

pozdrawiam wszystkich na forum Very Happy
Back to top Go down
wielkaberta
Peasant
Peasant
wielkaberta


Messages : 4
Quality Points : 3
Registration Date : 2019-01-26

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2019-01-26, 07:02

Dzień dobry, cześć i czołem. Przybywam z województwa Łódzkiego.
Na stronę nadziałem się, gdyż usłyszałem szeptanym marketingiem z czeluści pewnego imageboardu (podpowiedź to: /vr/) o stabilnej wersji 0.8.0. dla Homm2 i trafiłem tutaj.
Najkrócej mówiąc, seria Homm zaczęła się od dwójki, a potem trójki, nad którą spędziłem dużo czasu na początku millenium. Po prawie 15-tu latach przy pomocy GoGu wróciłem do serii 1-3 i tak sobie meczę kampanie mając więcej pojęcia o strategiach i gra się naprawdę przyjemnie. Przy okazji podstawy jak HD/Hota dla trójki, a succesion wars słyszałem sporadycznie, aż padło hasło, że jest już w bardzo grywalnym stanie.
Back to top Go down
luk3Z
Peasant
Peasant
luk3Z


Messages : 4
Quality Points : 0
Registration Date : 2021-02-05

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2021-02-12, 00:45

Witam.
Back to top Go down
Uhm
Vampire
Vampire
Uhm


Messages : 446
Quality Points : 477
Registration Date : 2015-07-17
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2021-02-15, 08:14

Cześć, jest szansa, że może uda się wydać kolejną wersję, muszę jeszcze popchnąć tylko ostatni ekran bitwy barbarzyńców.

________________________
Well, Roland, it seems I've won our little contest.  But don't worry. Not only have I decided to spare your life, but I am appointing you monarch of the Western Tower.  Perhaps I will come and visit your splendid court, when you are not entertaining important rats and spiders.

kuba11 likes this post

Back to top Go down
luk3Z
Peasant
Peasant
luk3Z


Messages : 4
Quality Points : 0
Registration Date : 2021-02-05

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2021-02-21, 21:17

Witajcie.
Miałem crasha.
https://pastebin.com/kVbscQEx
Back to top Go down
MartiusR
Gargoyle
Gargoyle
MartiusR


Messages : 19
Quality Points : 7
Registration Date : 2021-04-08

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2021-04-09, 06:09

Cześć wszystkim, tu Marcin, zarejestrowałem się, będąc pod kolosalnym wrażeniem moda przenoszącego drugą częśc HoM&M (moja ulubiona część na równi z czwórką) na silnik trójki. Odkryłem go dość niedawno, mimo wersji beta i tak zrobił na mnie niesamowite wrażenie (zwłaszcza świetnie wykonane grafiki do "nowych elementów" i fakt, że generalnie wszystko działa tak dobrze).
Back to top Go down
dodge
Gargoyle
Gargoyle
dodge


Messages : 19
Quality Points : 1
Registration Date : 2015-07-26
Location : PL

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2022-11-22, 08:53

Cześć wszystkim!
Jestem tu juz jakiś czas ale jakoś nigdy wcześniej nie wpadłem na to, by się przywitać Smile
Back to top Go down
Jorosan
Peasant
Peasant
Jorosan


Messages : 3
Quality Points : 2
Registration Date : 2023-12-28

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2023-12-28, 06:10

Witam wszystkich!

GodRage and dodge like this post

Back to top Go down
rrravyn
Nomad
Nomad
rrravyn


Messages : 55
Quality Points : 41
Registration Date : 2015-07-30
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime2024-03-05, 04:02

Hej! Miło was widzieć na naszym polskim podwórku Smile Mam nadzieję, że zostaniecie na forum na dłużej albo będziecie wpadać co jakiś czas <3  ... &lt;3

dodge and Jorosan like this post

Back to top Go down
Sponsored content





Polskie powitanie - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Polskie powitanie
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
~ Forums of Enroth ~ :: International Board :: Tawerna-
Jump to: