~ Forums of Enroth ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Forums of Enroth ~

The Enroth diehard fan community
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Songs of Conquest
Polskie powitanie Icon_minitimeby Blake01 2024-04-07, 15:14

» ...to XP run...
Polskie powitanie Icon_minitimeby CATMAN 2024-03-30, 03:16

» WARNING - The dreaded moment is here: Heroes 6 servers shutting down
Polskie powitanie Icon_minitimeby Blake01 2024-03-29, 23:04

» Songs of Silence (HoMM like game)
Polskie powitanie Icon_minitimeby Blake01 2024-03-27, 16:52

» Heroes Orchestra's 5th Birthday concerts with Paul Romero
Polskie powitanie Icon_minitimeby rrravyn 2024-03-23, 22:45

» fheroes2 General Announcements
Polskie powitanie Icon_minitimeby sirDranik 2024-03-17, 23:35

» Photo Gallery
Polskie powitanie Icon_minitimeby Sir Albe 2024-03-07, 06:57

Poll
Global announcements should be:
Everlasting, 1 for each project.
Polskie powitanie Redbar110%Polskie powitanie Redbar12
 0% [ 0 ]
Temporary, when there is something new to announce.
Polskie powitanie Redbar11100%Polskie powitanie Redbar12
 100% [ 6 ]
Holalala... No idea where the Ultimate artifact is.
Polskie powitanie Redbar110%Polskie powitanie Redbar12
 0% [ 0 ]
Total Votes : 6
Most Viewed Topics
H3SW: General Graphics discussion
Ragoon's Graphics For HoMM3SW
Introduce yourself
H3SW General Discussion
H3SW Map List: Work in progress
H3SW: Dwelling Development
Forum Admins Feed
The Floody Land
Enrothian Fan Art
Heroes III: The Succession Wars v0.8.1 Beta

 

 Polskie powitanie

Go down 
+15
wielkaberta
bosyk
Rubinia
qlczas_PL
Baronus
Thamiar
Maniek123404
Ragoon
Silv
Deltowskyy
Uhm
rrravyn
J. M. Sower
Orzie
Amicus
19 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Amicus
Skeleton
Skeleton
Amicus


Messages : 9
Quality Points : 3
Registration Date : 2015-06-30
Age : 30
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2015-07-14, 03:02

Cześć i czołem do wszystkich Polaków. :3
Back to top Go down
https://www.behance.net/maciejamicusdadeer
Orzie
Master Modder
Master Modder
Orzie


Messages : 2163
Quality Points : 843
Registration Date : 2014-12-12
Age : 32
Location : Turkey

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2015-07-14, 03:12

Dobre!

________________________
Polskie powitanie L18zg1M
Back to top Go down
J. M. Sower
Peasant
Peasant
J. M. Sower


Messages : 2
Quality Points : 0
Registration Date : 2015-07-18
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2015-07-18, 07:23

Czas podbić i spolonizować ten dziewiczy ląd! ;P
Back to top Go down
http://soe.bnx.pl/news.php
Orzie
Master Modder
Master Modder
Orzie


Messages : 2163
Quality Points : 843
Registration Date : 2014-12-12
Age : 32
Location : Turkey

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2015-07-18, 07:26

Mam nadzieję, że coraz więcej Polaków tutaj, ponieważ bohaterowie są tak popularne w tym kraju!

________________________
Polskie powitanie L18zg1M
Back to top Go down
rrravyn
Nomad
Nomad
rrravyn


Messages : 55
Quality Points : 41
Registration Date : 2015-07-30
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2015-07-30, 00:16

Zastanawiam się, jakim sposobem nie trafiłam tu wcześniej Razz Bardzo się cieszę, że ktoś tu od nas jest (;
Back to top Go down
Uhm
Vampire
Vampire
Uhm


Messages : 446
Quality Points : 477
Registration Date : 2015-07-17
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2015-08-02, 02:50

Witaj rrravyn! Pisałeś wcześniej na forum o chęci stworzenia sesji RPG. Powiem szczerze, że zawsze chciałem takową partyjkę rozegrać, ale zawsze mnie odstraszało przebijanie się przez tony papierów. Gdybyś miał chwilę czasu i pokrótce wyjaśnił zasady (albo podał jakiś link do przystępnej instrukcji ;P), to myślę, że poza mną parę chętnych do gry osób by się znalazło Smile
Back to top Go down
Deltowskyy
Skeleton
Skeleton
Deltowskyy


Messages : 5
Quality Points : 0
Registration Date : 2015-08-02
Age : 25
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2015-08-02, 03:49

Witajcie. Bardzo się cieszę że znalazłem to forum. Smile
Back to top Go down
rrravyn
Nomad
Nomad
rrravyn


Messages : 55
Quality Points : 41
Registration Date : 2015-07-30
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2015-08-02, 09:49

Postaram się to jakoś rozpisać za niedługo, żeby łatwiej było się we wszystkim odnaleźć, ale to za jakiś czas (;
Back to top Go down
Orzie
Master Modder
Master Modder
Orzie


Messages : 2163
Quality Points : 843
Registration Date : 2014-12-12
Age : 32
Location : Turkey

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2015-08-03, 04:13

Witamy wszystkich! To forum jest dopiero zaczyna swoją drogę, ale to może być duży potencjał, choć nie wiem, po polsku: D Czekam na rozbudowę działalności w polskiei tawerne oraz w naszej społeczności.

________________________
Polskie powitanie L18zg1M
Back to top Go down
Silv
Peasant
Peasant
Silv


Messages : 2
Quality Points : 0
Registration Date : 2016-05-13
Location : Bydgoszcz

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-05-13, 07:32

Witam wszystkich tłumnie zgromadzonych Smile
Back to top Go down
Uhm
Vampire
Vampire
Uhm


Messages : 446
Quality Points : 477
Registration Date : 2015-07-17
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-05-13, 08:25

Cześć, cześć i czołem Smile Nie ma nas tutaj co prawda zbyt wielu, większość ludzi i tak dysputuje na angielskiej części forum, zawsze to jednak milej pogadać po polsku Smile

Jakbyś miał jakieś pytania, śmiało pisz, jeszcze jakiś czas przed sesją powinienem być dostępny, od czasu do czasu zaglądają tu też rrravyn i YhyJasne.

Przy okazji napomknę, że przy SWmodzie stale potrzeba nam chętnych rąk do pracy, więc gdybyś przypadkiem zapragnął wspomóc nas graficznie lub programistycznie, z całego serca zapraszamy Happy

Muszę w końcu powiedzieć Orziemu, by poprawił te ciut niegramatyczne nazwy stolików ;P
Back to top Go down
Orzie
Master Modder
Master Modder
Orzie


Messages : 2163
Quality Points : 843
Registration Date : 2014-12-12
Age : 32
Location : Turkey

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-05-16, 01:38

I don't speak Polish. lol

________________________
Polskie powitanie L18zg1M
Back to top Go down
Silv
Peasant
Peasant
Silv


Messages : 2
Quality Points : 0
Registration Date : 2016-05-13
Location : Bydgoszcz

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-05-16, 07:54

@Orzie
Здравствуйте!

@Uhm
Dzięki za miłe powitanie Smile
Niestety nie jestem ani programistą, ani grafikiem. Przybyłem tutaj z sentymentu do gry, do której wracam co jakiś czas; stronę znalazłem przypadkiem, szukając nowych map.

Miałem tą okazje grać jeszcze w demo Herosów z CD Action (kultowe czarne płytki Very Happy ).
Back to top Go down
Uhm
Vampire
Vampire
Uhm


Messages : 446
Quality Points : 477
Registration Date : 2015-07-17
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-05-16, 22:11

Heh, ja z kolei grałem na piracie ściągniętym przez ojca od kolegi na 20 dyskietkach Very Happy Miałem może 3 lata gdy po raz pierwszy  grałem w Beltway  Polskie powitanie 2551314513  Pierwszą pełną, legalną wersję mieliśmy z bratem z kolei na na płytce z Secret Service. Do dziś gdzieś tam leży w domowych pieleszach Smile

Ze swojej strony za wiele map nie mogę Ci polecić, zajeździłem po kilka razy wszystkie oryginalne z SW, te z PoL powoli przerabiam, w autorskie grałem naprawdę niedużo.
Miałem gdzieś CD ze zbiórką około 200 nowych map, jak znajdę chwilę, to postaram się je wrzucić. Wydaje mi się jednak, że już te mapy, które dodał Orzie wystarczą na parę ładnych wieczorów Smile

https://heroes2.forumactif.com/f8-classic-maps-sw-pol
Back to top Go down
rrravyn
Nomad
Nomad
rrravyn


Messages : 55
Quality Points : 41
Registration Date : 2015-07-30
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-05-17, 06:34

Mamy z Silvem ten sam problem - nie grafikujemy i nie programujemy, choć inna sprawa, że pewnie chcielibyśmy jakoś wam pomóc Very Happy
Pamiętam, jak mój tata kupił siostrze na urodziny angielską wersję z giełdy komputerowej. Mam ją do dziś, uczyłam się na niej angielskiego w czasach już bardzo zamierzchłych Smile
Silv, chyba jeszcze jest ten dodatek z mapami, Desecrated Lands, do ściągnięcia na Kwasowej Grocie zresztą.
Back to top Go down
Uhm
Vampire
Vampire
Uhm


Messages : 446
Quality Points : 477
Registration Date : 2015-07-17
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-05-18, 06:27

Tutaj też go można znaleźć, choć dodatkiem bym go raczej nie nazwał Razz . Można tam znaleźć 50 map zwanych "original", czyli po prostu stworzonych przez generator map, plus 62 mapy będące dziełem graczy. Przejrzałem je szybko w edytorze, jest tam faktycznie kilka perełek, np. Dwadle to Dawn, Kings Islands czy The Evil Witch. O ogólnej jakości niech świadczy jednak fakt, że kilka map w ogóle nie daje się odpalić Polskie powitanie 3621766935

https://heroes2.forumactif.com/t102-heroes-of-might-and-magic-2-desecrated-lands
Back to top Go down
rrravyn
Nomad
Nomad
rrravyn


Messages : 55
Quality Points : 41
Registration Date : 2015-07-30
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-05-18, 23:09

Btw, Uhm, od razu zapytam o platformę do RPG, bo widzę, że już jest. Jeśli są jacyś chętni do rozgrywki, to można by było coś pokombinować w tej sprawie Smile Nie wiem, czy przenosić dyskusję od razu do działu.
Back to top Go down
Uhm
Vampire
Vampire
Uhm


Messages : 446
Quality Points : 477
Registration Date : 2015-07-17
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-05-20, 03:45

Dlaczego nie Smile Śmiało zakładaj nowy temat, na pewno znajdę czas, żeby regularnie coś skrobnąć, a myślę że inni chętni też się z czasem znajdą Polskie powitanie 164599763
Back to top Go down
Ragoon
Minotaur
Minotaur
Ragoon


Messages : 358
Quality Points : 350
Registration Date : 2016-05-30
Age : 26
Location : Wrocław, Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-05-30, 10:38

Cześć wszystkim! Od czego tu zaczać.. : D Przybyłem z facebooka, chciałbym pomóc przy SW modzie, zajmuje się grafiką i jestem świeżo po maturze więc mam teraz duuużo wolnego czasu, byłby to swego rodzaju zaszczyt a na fanpage nie dostałem odpowiedzi :p Sądzę, że mógłbym pomóc a zarówno ja jak i moja dziewczyna jesteśmy wielkimi fanami serii i od kilku miesięcy, od dowiedzeniu się o modzie łączącym nasze 2 ulubione gry na nic więcej nie czekamy niż na premierę Smile

Jakieś podstawowe informacje o mnie.. hmm..
Nazywam się Michał, mam 19 lat, jestem z Wrocławia.
Interesuje się grafiką, rysunkiem, troche psychologią, matematyką, nauką.

Jeżeli mógłbym prosić o jakieś wytyczne jak mógłbym zacząć pomagać to poproszę także :p

Co najbardziej na chwilę obecną potrzeba? Jest możliwość wymyślenia własnych stworzeń np. neutralnych?
Pozdrawiam wszystkich! Smile Kontakt w razie potrzeby, współpracy: dragonspirit97@wp.pl
Back to top Go down
https://www.facebook.com/ragoon97
rrravyn
Nomad
Nomad
rrravyn


Messages : 55
Quality Points : 41
Registration Date : 2015-07-30
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-05-30, 20:47

Najlepiej zajrzeć do działu z generalną dyskusją dot. tworzenia modu Smile Tam mniej więcej będzie widział postęp prac, być może zauważysz elementy, które mogą cię interesować. Z drugiej strony zawsze możesz napisać do Orziego albo Uhma, chętnie znajdą ci coś do zrobienia Very Happy
Back to top Go down
Uhm
Vampire
Vampire
Uhm


Messages : 446
Quality Points : 477
Registration Date : 2015-07-17
Age : 29
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-05-31, 06:45

Witaj w naszych skromnych progach  Happy Na chwilę obecną dopieszczamy to, co do tej pory zrobiliśmy i czekamy na wyniki reszty grupy zajmującej się programowaniem Wink Póki co najważniejsze pozostaje przygotowanie animacji nowych potworów, tak na polu bitwy, jak i na mapie przygody.
Polskie powitanie 11hdr9s
Część animacji jest już gotowa i mogę ci którąś podesłać, jeśli zechcesz nad nią popracować. Jeśli nie, możesz też stworzyć własnego potwora, z tymże zastrzeżeniem, że narysujesz go od podstaw sam. Poza tym jest masa innej roboty: trzeba dorobić kilka obiektów na mapę przygody (np. kryjówkę piratów, czarny rynek, całe podziemia czekają na nowy design), popracować nad niedokończonymi portretami, przygotować mapy. Jeśli czujesz się na siłach, możesz spróbować przygotować ekrany miast w rozmiarze 800x600 albo powalczyć z umiejętnościami drugorzędnymi (balistyka i odkrywanie). Są jeszcze pola bitew nad którymi zacząłem pracować, ale których pewnie przez sesję nie skończę, dlatego w zasadzie możesz się podjąć czego tylko zechcesz Smile
Back to top Go down
Ragoon
Minotaur
Minotaur
Ragoon


Messages : 358
Quality Points : 350
Registration Date : 2016-05-30
Age : 26
Location : Wrocław, Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-05-31, 13:07

Możesz zrobić listę potworów do których trzeba zrobić animacje, przyda się to też aby nie tworzyć kolejnego np mrocznego rycerza jak już jeden jest Wink

Oprócz tego.. Ekrany których miast są potrzebne? Portrety też bym chciał zobaczyć bo z nimi najpewniej się czuje i od nich prawdopodobnie bym zaczął Polskie powitanie 400282857

Możesz podesłać materiały tu albo na PM, przyda się, narazie walcze z tabletem którym będę robił szkice, ale jak wszystko dobrze pójdzie to na dniach coś już będzie
Back to top Go down
https://www.facebook.com/ragoon97
Maniek123404
Skeleton
Skeleton
Maniek123404


Messages : 5
Quality Points : 0
Registration Date : 2015-11-27
Age : 37
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-06-01, 20:28

Też witam...
Najnowsza wersja modu wiadomo kiedy będzie?
Back to top Go down
Orzie
Master Modder
Master Modder
Orzie


Messages : 2163
Quality Points : 843
Registration Date : 2014-12-12
Age : 32
Location : Turkey

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-06-02, 01:51

It depends on which mod you mean. Smile

________________________
Polskie powitanie L18zg1M
Back to top Go down
Maniek123404
Skeleton
Skeleton
Maniek123404


Messages : 5
Quality Points : 0
Registration Date : 2015-11-27
Age : 37
Location : Poland

Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime2016-06-02, 02:25

Orzie wrote:
It depends on which mod you mean. Smile
This made me curious
https://i.imgur.com/fWNNyeh.png
Back to top Go down
Sponsored content





Polskie powitanie Empty
PostSubject: Re: Polskie powitanie   Polskie powitanie Icon_minitime

Back to top Go down
 
Polskie powitanie
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
~ Forums of Enroth ~ :: International Board :: Tawerna-
Jump to: